Stomatologia 2018-10-15T13:45:16+00:00

Artykuły stomatologiczne

W ofercie naszego sklepu medycznego można znaleźć specjalistyczny sprzęt do gabinetu dentystycznego, a także szczoteczki do zębów i środki do higieny jamy ustnej.

Dzięki proponowanym przez nas artykułom stomatologicznym utrzymanie jamy ustnej w dobrym stanie będzie bardzo proste także w warunkach domowych. W asortymencie posiadamy szczoteczki do zębów elektryczne, ale również warianty soniczne. Dzięki wytwarzanemu przez nie ruchowi pulsacyjnemu i wymiatającemu w możliwie największym stopniu chronią one szkliwo. W dodatku urządzenia soniczne są delikatne i dokładne, co przekłada się na wyjątkowo profesjonalną ochronę i pielęgnację zębów.

Ponadto oferujemy także artykuły stomatologiczne do ochrony zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Przy codziennej pielęgnacji niezbędne są pasty do zębów (uniwersalne, wybielające, do zębów wrażliwych, dla dzieci oraz przeciw parodontozie), ale pomocne są również płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne, środki wybielające oraz preparaty na afty i owrzodzenia.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do placówek medycznych i gabinetów stomatologicznych. Posiadamy profesjonalne artykuły i sprzęt do gabinetu dentystycznego – irygatory do czyszczenia jamy ustnej oraz akcesoria i środki do protez.