Sprzęt medyczny 2018-10-15T13:48:20+00:00

Sprzęt medyczny

Do przychodni lekarskich oraz szpitali dostarczamy kompleksowe wyposażenie w zakresie sprzętu medycznego. Oferujemy hurtową i detaliczną sprzedaż artykułów i urządzeń, które służą kontrolowaniu i regulowaniu pracy organizmu oraz wstępnej diagnostyce. Urządzenia takie jak stetoskopy, otoskopy i oftalmoskopy służą badaniu klatki piersiowej, serca, jamy brzusznej, błony bębenkowej i zewnętrznego przewodu słuchowego oraz dna oka, są więc niezbędnym wyposażeniem placówek medycznych przy stawianiu wstępnej diagnozy.

Równie duże znaczenie co w przychodniach i szpitalach, proponowany przez nas sprzęt medyczny ma w użytku domowym. Klientom prywatnym dostarczamy urządzenia, które umożliwiają kontrolowanie stanu zdrowia osobom zmagającym się z chorobami układu krążenia, metabolicznymi czy chorobami dróg oddechowych. W ofercie posiadamy między innymi proste w obsłudze ciśnieniomierze, inhalatory, glukometry czy pomagające w kontrolowaniu astmy i ocenie czynności płuc pikflometry.

W asortymencie posiadamy również stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu gwarantujące wsparcie tlenowe w budynku lub poza nim oraz aparaty CPAP służące do podawania ciągłego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych.

Oferowany przez nas sprzęt medyczny pochodzi od renomowanych i uznanych producentów, których produkty znane są z niezawodności i wysokiej jakości – czynniki te są niezbędne biorąc pod uwagę przeznaczenie produktów.