Rehabilitacja 2018-10-15T13:46:51+00:00

Sprzęt do rehabilitacji

Osoby po udarach, wylewach czy poniesionych w wyniku wypadków urazach podczas długiej i żmudnej drogi ku powrotowi do zdrowia potrzebują nie tylko czasu, wsparcia bliskich osób i pomocy specjalistów, ale również profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji, który pomoże im w codziennym funkcjonowaniu, poruszaniu się i wykonywaniu podstawowych czynności.

Rehabilitacja często wiąże się z ograniczonym ruchem i spędzaniem dużej ilości czasu w łóżku, ważne jest zatem, aby miejsce wypoczynku było wygodne, dostosowane do chorej osoby i zapobiegało tworzeniu się odleżyn. Oferujemy specjalne łóżka z regulowaną wysokością poszczególnych partii ciała oraz materace przeciwodleżynowe. W asortymencie mamy także masażery, maty oraz materace masujące, poduszki i koce grzewcze.

Osobom po schorzeniach, ludziom starszym z problemami z poruszaniem się oraz z niepełnosprawnościami dostarczamy również wózki inwalidzkie, balkoniki, podpórki, kule ortopedyczne, a także laski oraz podnośniki. Ofertę sprzętu do rehabilitacji uzupełniają rotory oraz piłki i taśmy do ćwiczeń, pomagające uzyskać pełną sprawność w kończynach i mięśniach.

Oferowany przez nas sprzęt do rehabilitacji można odebrać osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, ale prowadzimy również sprzedaż wysyłkową do przychodni, hospicjów i domów opieki z całej Polski.