Ortopedia 2018-10-15T13:44:13+00:00

Stabilizatory, ortezy, sprzęt ortopedyczny

Osoby powracające do zdrowia po wypadkach lub urazach potrzebują specjalistycznej opieki, ale równie istotne są profesjonalne akcesoria rehabilitacyjne i sprzęt ortopedyczny, które umożliwią prawidłowe zrośnięcie się złamanych kości i wyleczenie naciągniętych mięśni. To właśnie dzięki artykułom takim jak ortezy i stabilizatory możliwy jest powrót do pełnej sprawności z gwarancją, że schorzenia nie ulegną nawrotowi.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć między innymi szeroki wybór sprzętów ortopedycznych: ortez i stabilizatorów, które wspomagają terapię w przypadku urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Pomagają one utrzymanie prawidłowego ułożenia chorej kończyny lub miejsca, a także odciążają kończyny lub części ciała.

Ofertę akcesoriów rehabilitacyjnych uzupełniają kołnierze ortopedyczne, pasy lędźwiowe, wysokie sznurówki, gorsety Jewitta oraz pasy barkowe prostujące. Posiadamy również sprzęt ortopedyczny pomagający w poruszaniu się osobom ze schorzeniami mającymi wpływ na wady postawy czy utrudniające samodzielne poruszanie się. Wśród akcesoriów rehabilitacyjnych można znaleźć obuwie ortopedyczne i wkładki, które dostosowane są do różnego typu schorzeń, m.in. skrótu kończyny, zniekształcenia stopy czy stopy cukrzycowej.