Dla matki i dziecka 2018-10-15T13:51:03+00:00

Akcesoria dla matki i dziecka

Nowo narodzony maluch powinien być przez matkę otoczony szczególną opieką. W pierwszych dniach po porodzie wiele pytań i wątpliwości budzi często to, czy noworodka karmić piersią czy butelką. W asortymencie naszego sklepu znajdują się liczne akcesoria dla mamy i dziecka, które umożliwią profesjonalne i w pełni bezpieczne dla malucha karmienie butelką.

Karmienie butelką nie musi być trudne, wystarczy posiadać odpowiedni sprzęt. W naszym sklepie posiadamy lekkie butelki o różnych wielkościach – są one solidnie wykonane oraz całkowicie bezpieczne dla malucha, nie posiadają bowiem BPA. Równie ważne jest wybranie odpowiedniego smoczka. W naszym sklepie można znaleźć warianty silikonowe oraz kauczukowe.

Prowadzimy również hurtową i detaliczną sprzedaż akcesoriów dla mamy i dziecka, które zapewniają szybkie oraz higieniczne karmienie malucha. Podgrzewacze sprawiają, że nie trzeba gotować, a następnie studzić wody, natomiast sterylizatory umożliwiają dokładne wyparzanie butelek i smoczków.

W okresie karmienia niezbędnymi akcesoriami dla mamy i dziecka mogą się okazać również laktatory i wkładki laktacyjne. Laktatory umożliwiają odciąganie mleka z piersi, co może być wskazane np. z przyczyn zdrowotnych, wkładki natomiast wchłaniają wyciekające z piersi mleko chroniąc tym samym odzież.