O nas 2018-05-18T18:24:11+00:00

NASZA FIRMA

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Sklep medyczny Hosp-Med jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2001 roku, oferując klientom szeroki wachlarz markowych produktów medycznych i rehabilitacyjnych w niezwykle przystępnych cenach. Obsługą naszych klientów zajmuje się wykwalifikowany personel, który dzięki indywidualnemu podejściu zapewni Państwu fachowe doradztwo oraz pomoże w doborze odpowiedniego produktu.

Zajmujemy się obsługą klienta indywidualnego jak i biznesowego. Zaopatrujemy prywatne gabinety lekarskie, stomatologiczne, przychodnie, hospicja, szpitale oraz domy pomocy społecznej. Aktualnie nasza oferta zawiera kilka tysięcy specjalistycznych produktów medycznych. Staramy się stale poszerzać ją o nowy asortyment chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy bezpośrednio z renomowanymi producentami i importerami sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W swojej ofercie mamy również szeroki wachlarz środków pomocniczych i innych wyrobów medycznych.

  • Realizujemy wnioski finansowane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

  • Prowadzimy sprzedaż sprzętu ortopedycznego, oraz pomocniczych wyrobów rehabilitacyjnych finansowanych ze środków PFRON.

Czytaj Wiecej

SKLEP INTERNETOWY HURTMEDYCZNY.PL

Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.hurtmedyczny.pl. Licząc na Państwa zaufanie mamy nadzieje, że skorzystają Państwo z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

NASI PARTNERZY